Numerologia

numerki

Agnieszka Dołengiewicz, numerolożka:

Jestem nauczycielką jogi i medytacji już od 20 lat i z radością wypełniam moje powołanie. W ostatnich latach zainwestowałam swój czas i energię w rozwój i pogłębienie moich zainteresowań w dziedzinie numerologii. Z przyjemnością dzielę się z Wami wiadomością, że ukończyłam szkołę numerologii u znakomitej i uznanej nauczycielki, pani Grażyny Heinrich i zostałam dyplomowaną numerolożką.

Poniżej zamieszczam krótki tekst na temat tej starożytnej wiedzy i korzyści, jakie daje analiza numerologiczna.

Jeśli ktoś z Was będzie zainteresowany sporządzeniem swojej karty numerologicznej i interpretacji, proszę o wiadomość. Jestem do dyspozycji.

WSZYSTKO JEST LICZBĄ. LICZBA JEST ISTOTĄ WSZYSTKICH RZECZY PITAGORAS

W XXI w. nie można podważyć teorii, że człowiek jest istotą wielowymiarową, skomplikowaną i składającą się z nie tylko z materialnego ciała i umysłu, ale również ze sfery uczuciowej, emocjonalnej i duchowej. Jest połączony nie tylko z tym, co na zewnątrz, ale przede wszystkim z tym, co jest wewnątrz. Naszym życiem i przeznaczeniem kierują siły, nad którymi nie jesteśmy w stanie zapanować. Całe życie jest drogą, która uczy nas wzrastać i poznawać siebie. Zabezpieczenie warunków materialnych i przyziemne uciechy nie dają nam szczęścia i poczucia spełnienia, ponieważ nasze głębsze sfery domagają się troski. W obecnym świecie sięgamy po różne narzędzia, by sobie pomóc, rozwinąć wiedzę o sobie, poprawić jakość życia, zrozumieć problemy i wyjść poza nie. Numerologia jest właśnie takim praktycznym narzędziem, które pomaga odsłonić i zgłębić wiedzę o sobie, o swoim charakterze, cechach i losie.

Numerologia to starożytna wiedza przekazywana przez kultury i pokolenia aż do dziś. Matematyka, filozofia, fizyka, ciągi numeryczne, astrologia to podstawa naszej wiedzy. W numerologii używamy jej, by objaśnić ludzki charakter i pokazać jego złożoność i los człowieka. Wszystko płynie, wszystko podlega nieustającym zmianom, wszystko jest energią, a energia tworzy wibrację czyli potencjał, który możemy opisać i scharakteryzować człowieka. Każdy z nas jest potencjałem energetycznym, złożonym z wielu wibracji, które można opisać kolorami lub pierwiastkami chemicznymi (niektórych może jeszcze nie znamy). Wibrację można opisać emocją; uśmiech jest wibracją, słowo jest wibracją, spojrzenie jest wibracją. Tak samo każda liczba jest wibracją. Wibracje liczbowe badane są od starożytności i opisywane w wielu starożytnych tekstach mistycznych, filozoficznych i naukowych. Na tej podstawie Pitagoras, grecki matematyk, filozof i mistyk opracował swoje słynne twierdzenia i stał się twórcą numerologii nowożytnej.

W numerologii przyjmujemy, że data urodzenia, dzień, miesiąc i rok oraz imiona i nazwiska tworzą wzór matematyczny, za pomocą którego możemy opisać charakter czyli wady i zalety człowieka. Wibracje wynikające z daty urodzenia i nadanych imion opisane są przez liczby i wzory liczbowe tworząc przez całe życie ciągi matematyczne, które wpływają na to, co wydarza się nam od urodzin do końca życia, tworząc sytuacje pozytywne i negatywne.

Dzięki analizie numerologicznej możemy:

- przeanalizować osobowość, zrozumieć, dlaczego w życiu spotykają nas takie a nie inne sytuacje;

- określić, jakie posiadamy umiejętności, zdolności i talenty;

- określić cechy pozytywne, dzięki którym możemy się rozwijać zgodnie z naszą naturalną energią;

- określić wady osobowości i zachowań;

- określić predyspozycje powołania i kariery;

- zrozumieć powód chorób lub problemów;

- zrozumieć powody niepowodzeń i problemów;

- doradzić w doborze, pracy, partnera, kierunku rozwoju;

- wybrać właściwy dzień na podjęcie decyzji;

- zmienić kierunek losu.

Analiza numerologiczna ma odkodować nasz indywidualny, niepowtarzalny wzór matematyczny. Pokazać, jakie energie kryją się za wibracjami liczb, które opisują i tworzą los i przeznaczenie.

Korzystanie z wiedzy numerologicznej jest wnikliwą psychoanalizą osobowości i pomaga w dotarciu do głębszej istoty samego siebie. Dzięki temu nasze życie staje się bardziej bogate i możemy rozwijać je w sposób harmonijny i zgodny z naszymi wibracjami.

Zachęcam każdego z Państwa do podjęcia tego kroku i przeprowadzenia analizy numerologicznej. Zdecydowanie jest to decyzja, który wpłynie na jakość życia.

Nic nie stoi na przeszkodzie, by osoby sceptyczne przeprowadziły taki eksperyment, być może okaże się, że prawa matematyki odnoszą się nie tylko do wiedzy uczonej w szkole, ale również do wiedzy, którą głosił wielki Pitagoras. Wiedza ta nie została rozpowszechniona, być może dlatego, że nie pasuje do głównego nurtu rozwoju naszej cywilizacji opartej na materii i konsumpcji. Oświetla ona bowiem i odsłania tajniki naszej głębszej osobowości i pokazuje, że sami możemy sobie pomagać.

Zainteresowanych analizą numerologiczną proszę o kontakt. Jeżeli wśród Waszych znajomych lub bliskich znajdują się osoby zainteresowane tym tematem, to zapraszam do udostępnienia mojego tekstu.

Agnieszka Dołengiewicz

numerologiczna 5, z pasją 22, kanwą 7 i osobowością 8